AROUTOUCH MASÁŽ AKO TERAPIA

Aromatouch masáž je výnimočná a mimoriadne účinná pri posilnení imunity a nastolení homeostázy, tzv. rovnovážneho stavu

Je potešením pre všetky zmysly. Niektorí moji klienti mi po nej povedali, že práve dostali transfúziu lásky, ďalším zrazu svitlo, poznáte ten pocit, keď niečo neviete rozlúsknuť a zrazu, sťaby Vás osvietilo? Jedna klientka mi povedala, že jej aromatouch masáž zreteľne umožnila prepojenie, ktoré zvyčajne dosiahne len po meditácii. Príkladov je mnoho. Výnimočnosť tejto techniky spočíva v tom, že naše telo má počas masáže možnosť do seba nasať harmóniu, ktorú vytvorila samotná príroda. Byť v spojení je krásne. 

Aromatoch masáž s esenciálnymi olejmi

Levanduľa a Balance nám napomôžu pri uzemnení a uvoľnení. Zmes Aromatouch a Deep Blue znižujú zápalové procesy v tele. Melaleuca a zmes Onguard znižujú toxickú záťaž a posilňujú imunitu. Divoký pomaranč a Peppermint obnovujú rovnováhu autonómneho nervového systému.

Aromatouch masáž: Chrbát

Masáž chrbta jemným nanášaním vybraných esenciálnych olejov čistej terapeutickej triedy. Masáž bola navrhnutá tak, aby pôsobila na celé telo. Toto pôsobenie sa prenáša cez nervové ukončenia na chrbtici. Aromatoch masáž je spojením viacerých techník zo sveta masáži. Dr. Hill ktorý masáž vynašiel sa inšpiroval všetkými druhmi masáží, a testoval dlhé roky, ktoré techniky si prevezme k aromaterapii.

Dajte si urobiť aromatouch masáž

Aromatouch masáže pre celú rodinu

Masáž zlepšuje životnú pohodu, znižuje stres, harmonizuje hormonálny systém, upokojuje bolesti svalov, podporuje imunitu, harmonizuje lymfatický systém, dokáže vás vďaka jednej masáže dostať z prechladnutia, s horúčok. Vďaka opakovanej masáži v priebehu niekoľkých týždňov sa dokážete zbaviť prebytočného stresu, úzkostí a smútku. Jednoducho je pohladením pre telo i dušu aj ducha.

Aromatocuh masáž: Chodidlá

Masáž chodidiel je v rámci aromatouch masáže. Veľa ľudí miluje jemné zaobchádzanie s chodidlami. Pri aromatoch masáži si tie chvíle skutočne ľudia užívajú a navyše sa im dostáva starostlivosť od esenciálnych olejov, ktoré sa ukladajú do vankúšikov pod prstami. Takto má telo po masáži ešte zásobu olejov na podporu tela, duše aj ducha.

Aromatoch masáž pre telo, dušu i pre ducha