KÚSOK MOJEJ CESTY

Začalo to už v mojom detstve

Už ako malé dievčatko som sa starala o všetkých okolo a túžila som po tom, aby ľudia vôkol mňa boli zdraví a šťastní. Na cestu spoznávania sa a spoznávania sily v nás a sily prírody som sa vydala pred mnohými rokmi.

Objavovanie vnútornej sily

Začala som s meditáciami a čítaním, neskôr prekladaním duchovnej literatúry. Ostala som fascinovaná silou, ktorá v nás drieme a ktorú, ak po tom túžime, dokážeme prebudiť.

Vzdelávame sa celý život

Veľmi ma zaujímala filozofia, ktorú som aj vyštudovala a psychológia, tá sa stala mojim koníčkom. Priam som hltala všetky knihy, ktoré mi prišli pod ruku a skúšala nové techniky. Najskôr na sebe, potom aj na ľuďoch, ktorí za mnou prišli. Neustále sa v tomto smere vzdelávam.

Prax nás naučí veľa

Prišlo však obdobie, keď som mala veľké zdravotné problémy a práve vtedy som objavila úžasnú silu esenciálnych olejov. To, čo sa nedarilo vyliečiť pomocou medicíny roky, sa podarilo, akoby mávnutím čarovného prútika, pomocou esenciálnych olejov. Vtedy sme na Slovensku ešte nemali veľa informácií. Hladná po nich som preto chodievala do Viedne. Časom som zistila, že s esenciálnymi olejmi viem podchytiť všakovaké boliestky na tele i na duši. S esenciálnymi olejmi som prešla tehotenstvom, pôrodom, rastom zúbkov, kašlíkami, detskými chorôbkami a pomohli mne i mojim klientom vo veľmi tažkých chvíľach.

Účinné esenciálne oleje

Nakoľko mi esenciálne oleje výrazne zmenili kvalitu života, rada by som sa s Vami podelila o ich úžasne účinky na tele i na duši.