NÁVRAT K SEBE INDIVIDUÁLNE SEDENIA – POSVIEŤME SI DOVNÚTRA

Už v starovekom Grécku sa vravelo o kalokagatia, tzv. vyváženosti tela a ducha. Každý si pod týmto pojmom môže predstaviť niečo iné. Isto so mnou budete súhlasiť, ak napíšem, že predpokladom zdravia sú usporiadané vzťahy. Konzultácia – terapia vám v tomto môže naštartovať krajší život.

Či už sú to vzťahy s našimi blízkymi, s našim okolím, no predovšetkým vzťah samého so sebou.

Pretože len vtedy, ak sa mám rad/a a prijímam sa taký/á aký/á som, môžem mať rád/rada aj svojho partnera/ku, deti, priateľov, kolegov…V dnešnej dobe máme šťastie, lebo jestvuje mnoho kvalitnej literatúry, kto teda chce, potrebné informácie si nájde. Robila som tak i ja. No teória a prax sú dve stránky jednej a tej istej mince. Konzultácia – terapia nám môže pomôcť.

Môžeme prečítať množstvo kníh, ak však nedokážeme veci uvidieť, prijať a prevziať zodpovednosť za svoj Život do vlastných rúk, nepohneme sa ani len o krôčik. Ostaneme len v teórii. A tu prichádza druhá strana mince: prax.

Keď si priznám, že nie on, ona, či oni za to môžu,

vystúpim z role obete a uvedomím si, že len ja som zodpovedná za to, čo sa v mojom svete deje, urobím obrovský posun. Často sami nedokážeme svoje bloky spracovať práve preto, lebo sme sťaby v “jame”, je tam pomyselná tma a my nemáme dostatok svetla, aby sme ich uvideli. 

Konzultácia – terapia: Vyváženosť tela a ducha

V takej situácii je dobré si uvedomiť, že potrebujeme pomoc, niekoho, kto by nám posvietil. Nie niekoho, kto “problém” vyrieši za nás. Konzultácia – terapia môže byť vaša cesta. Pri svojej práci s klientmi pracujem s vnútornými príčinami chorôb a etikoterapiu.  Veľmi ma teší, keď sa v smutnom či nahnevanom pohľade zrazu objaví hlboké pochopenie, slzy dojatia a v zápätí iskričky v očiach.

Konzultacia - terapia emaocná terapia

Rada Vám pomôžem odkryť nánosy, ktoré Vám bránia byť v spojení. Konzultácia – terapia so mnou vás posunie.

Chcete zázraky na počkanie a nemožné do troch dní? Nič také Vám nesľubujem. Návrat k sebe predstavuje cestu, sem tam sú na nej hrbole, sem tam svieti slniečko a občas vyjde i dúha. Garantujem Vám, že svet sa bude točit ďalej, všetko bude také isté, no keďže sa zmenite Vy, zrazu i to slniečko bude svietiť jasnejšie a Vy objavíte v sebe silu lásky, odpustenia a súcitu. Kráčať v ústrety Životu s láskou v srdci sa oplatí!

Konzultácia – terapia: Vyváženosť tela a ducha