Budovanie imunity - ESENCIALNY OLEJ- ONGUARD

Budovanie imunity je v dnešnej dobe veľká téma. Všetci dobre vieme, čo by sme mali, ako by sme sa mali stravovať, že sa potrebujeme viac hýbať (ideálne na čerstvom vzduchu), no vďaka čoraz väčšej hektike každodennej reality sa vychyľujeme z rovnováhy a teda aj z prirodzeného stavu zdravia.

Odkedy poznám a používam ochrannú zmes OnGuard, v preklade „na stráži“, priznám sa, že sa už ničoho nebojím 🙂 Budovanie imunity je ľahšie.

Veď sa len pozrime na históriu: recept na to, ako ostať zdravý bol ukrytý v pyramíde v Egypte. Lekári a vedci zo spoločnosti Doterra sa nechali inšpirovať a na základe tohto rokmi ukrytého receptu vytvorili jedinečnú zmes čistých esenciálnych olejov, ktoré nielenže dokážu podporiť imunitný systém, ale aj ochrániť nás pred rôznymi vírusmi a baktériami. Pomôže nám aj vtedy, keď ochorieme a to tak, že podporí naštartovať náš vlastný imunitný systém a podporiť samoliečiace procesy v našom tele.

Zmes OnGuard môžete používať viacerými spôsobmi, napr.:

Najjednoduchším a cenovo najekonomickejším spôsobom je používanie difuzéra. Stačia 3-4 kvapôčky a je chránená celá rodina.

OnGuard navyše krásne vonia, takže si doma môžete vyčarovať veľmi príjemnú atmosféru. Je dôležité, aby ste ho zriedili so základným olejom, napr. kokosovým, či mandľovým, čím dosiahnete jeho lepšiu vstrebateľnosť a zároveň si túto vzácnu esenciu šetríte. Keďže sú esenciálne oleje 50-70 násobne účinnejšie ako samotné rastliny, je vhodné ich používať s úctou a vďakou.

Viac o esenciálnom oleji OnGuard a jeho možnostiach nájdete medzi ostatnými produktami. Všímajte si tagy (zeleným tie vám rýchlo napovedia na čo všetko je tento olej vhodný použiť.

Olejček je dobré natierať na spodnú časť chodidiel alebo napríklad pozdĺž chrbtice, pričom ho môžete užívať aj vnútorne. Mám vyskúšané, že keď ma začne škriabať v krku, kvapnem na med kvapôčku OnGuardu a vychutnám si túto skvelú chuť. Zároveň sa dezinfikuje celá ústna dutina a cítim sa zas v pohode.

Niekto rád kombinuje umývanie zubov s následným vypláchnutím úst s vodou s kvapôčkou OnGuardu. Ďalším praktickým využitím oleja je jeho použitie spôsobom kvapnutia OnGuardu na navlhčenú vreckovku, s ktorou si pretriem ruky, volant, či všetko, na čo mi padne zrak. Používam čistú prírodu a cítim sa tak bezpečne nielen ja, ale i celá moja rodina.

Rada používam OnGuard aj ako ochranu, v prípade ak idem do prostredia, kde sa necítim úplne najlepšie. Hovorím napr. o nákupných centrách, či situáciách, keď si potrebujem byť istá, že si dokážem uchovať svoju energiu, napriek akýmkoľvek negatívnym vplyvom.

Nie len budovanie imunity.

Tento olej je zároveň vynikajúcim doplnkom pri nastavovaní si vlastných hraníc. Zažili ste isto situácie, keď ste povedali áno niekomu inému, no sebe nie. Fičali ste na programe, som dobrý/á, nápomocný/á (program poslušného chlapca/poslušného dievčaťa) lebo ste túžili byť prijatí, milovaní, dôvodov je mnoho a pritom ste zabudli na seba? Nasledovala frustrácia, nespokojnosť a seba/výčitky. OnGuard vie pomôcť podporiť vlastnú sebahodnotu a s láskou povedať nie. Keď sme spokojní my, vieme o to viac dať i svojim partnerom, deťom, celému svetu 🙂

Kto vyskúšal OnGuard, zamiluje si ho nielen kvôli jeho prenádhernej vôni, no hlavne kvôli všestrannému použitiu, podpore imunity či naštartovaní imunitného systému. Nie náhodou je aj súčasťou skvelej voňavej aromatouch masáže

Viac informácií k masáži nájdete tu: https://olejezivota.sk/aromatouch-masaz/ ).

A na záver ešte pár informácií o jeho zložení: eukalyptus, škorica, divoký pomaranč, klinček a rozmarín. Eukalyptus eliminuje mikróby, vírusy, baktérie, huby, zápaly, mukolytický, expektoračný účinok, respiračný systém, sliznice.

Škorica reguluje mikróby, vírusy, plesne, zápaly, cholesterol, diabetes, imunitu, stimuluje sexuálnu funkčnosť a prehrieva. Divoký pomaranč je vhodný na zrážanie krvi, zápaly, nádory, depresie, nespavosť, dezinfekciu, nachladnutie a chrípku.

Klinček pôsobí na mikróby, plesne, vírusy, baktérie, parazity, krv, zuby, imunitu, ovplyvňuje hojenie, obmedzuje proces oxidácie a teda i starnutia. Rozmarín pôsobí na endokrinný systém, srdce, solar plexus, zlepšenie cirkulácie, stimulovanie CNS, infekcie a mikróby.

Budovanie imunity a ochrana pomocou prírody
Tagy:                                                            

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.